“Tam Teşekküllü Resmi Sağlık Kurumlarından "Yurdun Her Yerinde Görev Yapabilir Ve Silah Kullanabilir" İbareli Sağlık Kurulu Raporu Almak.”
KPSS-2018/1 döneminde bu kodu isteyen 24 kadro vardı (önlisans 24, tabanlar 77,21–80,22 P93). Verisi olan 3 dönemde toplam 114 kadro.
| Yıl | Kadro |
|---|---|
| 2010 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2016 | 45 |
| 2017 | 45 |
| 2018 | 24 |
| 2019 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2025 | 0 |
| 2026 | 0 |
| İl | Dönem | Kurum ve unvan | Kontenjan | Taban | Tavan |
|---|---|---|---|---|---|
| — | KPSS-2018/1 | Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Orman Muhafaza Memuru | 1 | 80,22 | 80,22 |
| — | KPSS-2018/1 | Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Orman Muhafaza Memuru | 1 | 78,78 | 78,78 |
| — | KPSS-2018/1 | Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Orman Muhafaza Memuru | 1 | 78,59 | 78,59 |
| — | KPSS-2018/1 | Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Orman Muhafaza Memuru | 1 | 78,50 | 78,50 |
| — | KPSS-2018/1 | Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Orman Muhafaza Memuru | 1 | 78,18 | 78,18 |
| — | KPSS-2018/1 | Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Orman Muhafaza Memuru | 1 | 78,13 | 78,13 |
| — | KPSS-2018/1 | Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Orman Muhafaza Memuru | 1 | 78,07 | 78,07 |
| — | KPSS-2018/1 | Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Orman Muhafaza Memuru | 1 | 78,01 | 78,01 |
| — | KPSS-2018/1 | Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Orman Muhafaza Memuru | 1 | 77,93 | 77,93 |
| — | KPSS-2018/1 | Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Orman Muhafaza Memuru | 2 | 77,81 | 81,12 |
| — | KPSS-2018/1 | Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Orman Muhafaza Memuru | 1 | 77,70 | 77,70 |
| — | KPSS-2018/1 | Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Orman Muhafaza Memuru | 1 | 77,69 | 77,69 |
| — | KPSS-2018/1 | Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Orman Muhafaza Memuru | 2 | 77,59 | 78,04 |
| — | KPSS-2018/1 | Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Orman Muhafaza Memuru | 1 | 77,55 | 77,55 |
| — | KPSS-2018/1 | Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Orman Muhafaza Memuru | 1 | 77,43 | 77,43 |
| — | KPSS-2018/1 | Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Orman Muhafaza Memuru | 1 | 77,42 | 77,42 |
| — | KPSS-2018/1 | Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Orman Muhafaza Memuru | 1 | 77,42 | 77,42 |
| — | KPSS-2018/1 | Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Orman Muhafaza Memuru | 1 | 77,41 | 77,41 |
| — | KPSS-2018/1 | Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Orman Muhafaza Memuru | 1 | 77,39 | 77,39 |
| — | KPSS-2018/1 | Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Orman Muhafaza Memuru | 1 | 77,28 | 77,28 |
| — | KPSS-2018/1 | Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Orman Muhafaza Memuru | 1 | 77,25 | 77,25 |
| — | KPSS-2018/1 | Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Orman Muhafaza Memuru | 1 | 77,21 | 77,21 |
KPSS-2018/1, 1 kontenjan, taban 80,22, tavan 80,22
KPSS-2018/1, 1 kontenjan, taban 78,78, tavan 78,78
KPSS-2018/1, 1 kontenjan, taban 78,59, tavan 78,59
KPSS-2018/1, 1 kontenjan, taban 78,50, tavan 78,50
KPSS-2018/1, 1 kontenjan, taban 78,18, tavan 78,18
KPSS-2018/1, 1 kontenjan, taban 78,13, tavan 78,13
KPSS-2018/1, 1 kontenjan, taban 78,07, tavan 78,07
KPSS-2018/1, 1 kontenjan, taban 78,01, tavan 78,01
KPSS-2018/1, 1 kontenjan, taban 77,93, tavan 77,93
KPSS-2018/1, 2 kontenjan, taban 77,81, tavan 81,12
KPSS-2018/1, 1 kontenjan, taban 77,70, tavan 77,70
KPSS-2018/1, 1 kontenjan, taban 77,69, tavan 77,69
KPSS-2018/1, 2 kontenjan, taban 77,59, tavan 78,04
KPSS-2018/1, 1 kontenjan, taban 77,55, tavan 77,55
KPSS-2018/1, 1 kontenjan, taban 77,43, tavan 77,43
KPSS-2018/1, 1 kontenjan, taban 77,42, tavan 77,42
KPSS-2018/1, 1 kontenjan, taban 77,42, tavan 77,42
KPSS-2018/1, 1 kontenjan, taban 77,41, tavan 77,41
KPSS-2018/1, 1 kontenjan, taban 77,39, tavan 77,39
KPSS-2018/1, 1 kontenjan, taban 77,28, tavan 77,28
KPSS-2018/1, 1 kontenjan, taban 77,25, tavan 77,25
KPSS-2018/1, 1 kontenjan, taban 77,21, tavan 77,21
2018'den bu yana 1 dönemde 1 kurum 24 kişi aldı, 7269 koduyla (22 kadro yeri).
Kaynak: ÖSYM tercih kılavuzları (nitelik kodları) ve yerleştirme sonuçları (en küçük ve en büyük puanlar), KPSS-2016/1, KPSS-2017/2, KPSS-2018/1.